ПЛР. Вірус

Назва:
ПЛР. Вірус папіломи людини високого канц.ризику (ВПЛВКР) типи: 16,18,31,33,35,39,45,51,52 (зішкріб, якісне визн., Real-time)
OnLine:
Не доступно
Ціна:
460,00 UAH
Приготування:

Особливості підготовки до здачі аналізу 1. Узяття матеріалу бажано проводити до проведення будь-яких медичних діагностичних і лікувальних маніпуляцій. 2. Впродовж 2-3 годин утриматися від сечовипускання. 3. Впродовж трьох діб утримуватися від статевих контактів. 4. Впродовж 14 днів не приймати антимікробні і протигрибкові препарати. 5. Жінкам впродовж трьох днів виключити спринцювання і постановку вагінальних свічок, мазей, тампонів, матеріал не можна здавати під час менструації (тільки через три дні після її закінчення).

Інформація:

Вірус папіломи людини (ВПЛ, HPV) – це поширена інфекція, що переважно передається статевим шляхом, уражає шкіру та слизові оболонки. Існує близько 200 різних штамів вірусу папіломи людини. Впродовж життя ВПЛ інфікується щонайменше троє з чотирьох людей і найчастіше інфікування відбувається у 20-25-річному віці. У 9 з 10 імунна система сама пригнічує ВПЛ, не призводячи ні до яких трагічних наслідків, але є і ті, у кого це сприяє розвитку злоякісних новоутворень різної локалізації (наприклад, рак шийки матки, аноректальної ділянки, ротоглотки). Найнебезпечнішими є 16 і 18 типи, вони можуть викликати у жінок рак шийки матки. Вірус папіломи людини передається головним чином під час статевого акту, і більшість людей інфікуються ВПЛ незабаром після того, як починають вести статеве життя. Але симптоми можуть виникати через багато років після того, як у вас був контакт із інфікованою людиною, тому важко зрозуміти, коли саме ви інфікувались. Зараження також відбувається при прямому контакті з ураженою шкірою, а також можлива передача ВПЛ від матері до дитини під час пологів. Залежно від онкогенного потенціалу виділяють віруси високого (типи 16, 18, 31, 33, 35, 39, 45, 51, 52, 56, 58, 59, 66, 68) та низького (типи 6, 11, 42, 43, 44) ризику. На частку двох типів високого онкогенного ризику - 16 і 18 припадає до 70% раку шийки матки, 80% раку вульви та піхви, 92% анального раку, 95% раку ротової порожнини, 89% раку ротоглотки, 63% раку статевого члена. 6 та 11 типи є причинами доброякісних аногенітальних кондилом (бородавок). Фактори ризику розвитку раку шийки матки: 1. Інфікування вірусом папіломи людини високого канцерогенного ризику. 2. Ранній початок статевого життя, ранні перші пологи, велика кількість статевих партнерів — фактори, що підвищують ризик інфікування вірусом папіломи людини. 3. Ослаблена імунна система, зокрема у ВІЛ-інфікованих осіб, — фактор, що підвищує ймовірність стійкої ВПЛ-інфекції та швидшого розвитку передраку й раку. 4. Інші інфекції, що передаються статевим шляхом (герпес, хламідіоз, гонорея, сифіліс). 5. Куріння.

Лікарі: